Ana Sayfa Spor 9 Haziran 2021 39 Görüntüleme

GÖZLER KONGREDE TEK ADAY OLAN BAŞKAN BODUR’DA YÖNETİM TAMAM SIRA TEKNİK HEYET VE TRASNFERLERDE

Misli.com 3.Lig'de yeni sezona şampiyonluk parolası ile hazırlanacak olan  52 Orduspor Futbol Kulübü'nde tüm dikkatler 9 bugün Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilecek olağan seçimli genel kurula çevrildi. Mevcut Başkan Şükrü Bodur'un tek aday olarak gireceği seçimde yönetim kurulunda yeniliğe gidilmesi beklenirken, kongrenin hemen ardından da teknik direktörün kamuoyuna duyurulacağı belirtildi.

Misli.com 3.Lig’de yeni sezona şampiyonluk parolası ile hazırlanacak olan  52 Orduspor Futbol Kulübü’nde tüm dikkatler 9 bugün Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek olağan seçimli genel kurula çevrildi.

Mevcut Başkan Şükrü Bodur’un tek aday olarak gireceği seçimde yönetim kurulunda yeniliğe gidilmesi beklenirken, kongrenin hemen ardından da teknik direktörün kamuoyuna duyurulacağı belirtildi.

Mor Beyazlı ekip, bugün  gerçekleştireceği kongreyle birlikte yeni sezon öncesi hazırlıklara da start verecek.

1.5 yıldan bu yana kulübün başında yer alan Şükrü Bodur, bugün gerçekleştirilecek olan olağan genel kurulda tek aday olarak seçime girecek. Bodur’un haricinde başka bir aday bulunmazken, yönetime İstanbul,Ankara ve  Ordu’dan yeni isimlerin alınacağı öğrenildi.

Başkan Şükrü Bodur’un, mevcut yönetim kurulu ile de istişare yaparak yönetimde takviyeye gitmeye karar verdiği belirtildi. Buna göre mevcut yönetimden bazı isimlerin affını istediği ve yeni yönetimde olmayacağı belirtilirken, çok sayıda iş adamının da  Başkan Bodur’a yönetime girmek için talepte bulunduğu bildirildi.

Çoğunluğa bakılmayacak

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde olağan seçimli genel kurul bugün Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri’nde çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak.

İlginizi çekebilir

GÜRKAN ARSLAN’DA İMZALADI

GÜRKAN ARSLAN’DA İMZALADI

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri