Ana Sayfa Spor 5 Temmuz 2022 119 Görüntüleme

MOR BEYAZLILARDA KONGRE GÜNÜ

Bugün  seçimli kongresini yaparak yeni yönetimini seçecek olan  52 Orduspor Futbol Kulübü  Başkanı Şükrü Bodur’dan taraftarlara bu takım bizlerin değil tüm Ordulu sporseverlerin takımıdır çağrısı yaparak kongreye davet etti.

Başkan  Bodur şu ana kadar iç ve dış transfer çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, iyi bir kadro kurduklarını ve başarılı olarak hedefe ulaşacaklarını söyledi.

Geçtiğimiz sezon Play-Off’ta kaçırdıkları şampiyonluğu 2022-2023 sezonunda kazanmak isteyen 52 Orduspor’da Başkan Şükrü Bodur, transfer süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

İç transferde yeni imzaların da olacağını aktaran Başkan Bodur, “İç ve dış transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Bazı futbolcularda bu süreç uzayabiliyor. Bazı oyuncular askerde. 6 Temmuz’da askerlikleri bitiyor. Ön anlaşmalarımızı yaptık. Geldiklerinde her şey daha da netleşecek. Öncelikle iç transferde Sinan Morgil ve Özgen Erdem ile devam ediyoruz. Gençlerimiz ve devam edeceğimiz bazı futbolcularımız var. Bayram arifesinde onlarla da görüşüp onları da bitirmek istiyoruz” dedi.

Dış transferde 6 oyuncuyla anlaşmaya vardıklarını aktaran Bodur, “2.Lig ekibi Erzincanspor’dan Sefa Küpeli’yi aldık. Arnavutköy’den Sefa Durmuş, İnegölspor’dan Samet Cantürk ile imza attık. Daha önce yarım dönem bizde oynayan, bonservisi Keçiörengücü’nden olan kaleci Taha Ayan ile sözleşme imzaladık. İçel İdmanyurdu’ndan Erhan Karayer ile işimizi bitirdik. Santrafor için Çorumspor’dan Batuhan Er ile resmi sözleşmeyi imzaladık. Bunlar biten transferler. Görüştüğümüz 4-5 tane daha futbolcu var. Bunlar zaman alıyor. Biraz da zamanımız var. Transferler bittiğinde zaten kamuoyuyla paylaşıyoruz. İyi bir kadro kurduk. Hocamız ve transfer komitemizle başarılı olacak bir kadro kuruyoruz. Başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz” diye konuştu

Taraftarlara da çağrıda bulunan Başkan Şükrü Bodur; “Biz yönetim olarak görevimizi yaparak transferlerimizi bitiriyoruz. Taraftarlarımızın karşısına iyi bir kadro çıkarmaya çalışıyoruz. Bu zorlu yolda taraftarlarımızın bize destek vereceğine inanıyorum. İyi bir takım olacak. Onlara zevkli maçlar seyrettireceğiz. Birlik beraberlik içerisinde olmamız lazım. Taraftarlarımıza güveniyorum. Bizi destekleyeceklerdir. Onların da isteklerini futbolcular ve yönetim yerine getirecektir” ifadelerini kullandı.

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri