Ana Sayfa Spor 24 Mayıs 2022 52 Görüntüleme

ŞAMPİYON GÜREŞÇİLERDEN GENÇ’E ZİYARET

Ordu Sporcu Eğitim Merkezinde Güreş branşında Avrupa ve Türkiye’de dereceye giren ve şampiyon olan sporcular antrenörleri ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i ziyaret etti.

Ordu’nun gururu pehlivanlar ve aynı zamanda Güreş Türk Milli Takımı sporcularından 92 kilogramda Ahmet Eremekter, 82 kilogramda Mikail Akyol ve 110 kilogramda Muhammet Kuru ile Ordu Sporcu Eğitim Merkezi Güreş Antrenörleri Yüksel Kahraman, Bahattin Keser ve Fatih Keser, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i ziyaret ettiler.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü uhdesinde Ordu Sporcu Eğitim Merkezi’nde görev yapan güreş antrenörü Bahattin Keser,”2022 yılında derece alan sporcularımız ile birlikte Sayın Müdürümüz Mustafa Genç’e bizleri kabul ettiği için teşekkür ederiz. Antrenör arkadaşlarımız Yüksel Kahraman ve Fatih Keser ile birlikte çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Önümüzdeki süreçte yapılacak olan Avrupa şampiyonası öncesi Antalya’da düzenlenen Zafer Kupasını başarılı bir şekilde tamamladık. İnşallah önümüzdeki sene de yeni sezonda kayıt yaptıracak sporcularımız ile beraber Sayın Müdürümüzün desteği ile daha güçlü bir alt yapı ile başarılarımızı sürdüreceğiz.”dedi.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç” Bugün burada şampiyon pehlivanlarımızı ağırlıyoruz. Her biri maşallah babayiğit, elde ettileri başarı bizler için çok kıymetli. Pehlivanlar diyarı Ordu’da Türkiye Şampiyonasında olsun, Uluslararası Turnuvalarda olsun almış oldukları dereceler bizleri mutlu etti. Başta sporcularımızı, antrenörlerimizi ve  sporcu eğitim merkezimizde çalışan personellerimize bu vesile ile teşekkür ediyoruz. İnşallah sporcularımız yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’nda da başarılar kazanarak ilimizi, ülkemizi gururlandıracaklar. Bizler onlara güveniyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteğiyle, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Valimiz Sayın Tuncay Sonel’in katkılarıyla sporcularımız inşallah daha güzel noktalara gelecek.”dedi.

Sporcu Eğitim Merkezi Sporcuları, “Bizleri davet eden Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mustafa Genç’e teşekkür ediyoruz. Elde ettiğimiz başarıların devamını uluslararası arenalarda da devam ettirmek istiyoruz.. Hedefimiz İlimizin güreş branşındaki başarılarını ileri seviyeye taşımaktır. İnşallah bu hedefler doğrultusunda sırasıyla Türkiye, Avrupa, Dünya ve sonrasında Olimpiyat madalyasını ilimize kazandırmak istiyoruz.”dedi.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç dereceye giren sporcuları çeşitli spor malzemeleri ile ödüllendirdi.

İlginizi çekebilir

ORDUSPOR LOBİDEN ŞİKAYETÇİ

ORDUSPOR LOBİDEN ŞİKAYETÇİ

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri