Ana Sayfa Bunları Biliyormusunuz ? 27 Ocak 2022 230 Görüntüleme

Bunları Biliyormusunuz?

 1. Hafta sonunu Karadeniz’e ayıran Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarın Giresun’a geleceğini ve saat 14.00 de ATAPARK’ta vatandaşlara hitap edeceğini.
 2. Şanlıurfa-Birecik Kaymakamı iken ilk spor malzemelerini verdiği 5 yaşındaki Emrah Yaşar’ı 15 yıl sonra karşısında Avrupa ve Türkiye şampiyonun olarak gören Valimiz Tuncay Sonel’in şampiyon ile 15 yıl sonraki buluşmalarında duygulu anların yaşandığını..
 3. Ordu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürlüğü son yılların en kapsamlı operasyonlarına imza atarak çok sayıda Uyuşturucu madde başta olmak üzere piyasaya sürülmek istenen kaçak telefonları ele geçirdiklerini..
 4. YEDAŞ’ın abonelerine sayaç okuma kazığı atarak fiyatların yükselmesi üzerine çok sayıda vatandaşların Tüketici Mahkemelerinin kapılarını çalmaya hazırlandıklarını..
 5. 2 Bin rakımlı Çambaşı yaylasının Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan son derece modern 12 adet ahşap Bungalow evler sayesinde kayak tutkunlarının cazibe merkezi olduğunu..
 6. Özel Sevgi Hastanesinde hasta ve hasta yakınlarının gerekli ilgiyi göremedikleri nedeniyle şikayetlerinin arttığını..
 7. Havaların soğuması ile Fındık fiyatlarının yerinde saymaya başladığını..
 8. Ünye Tersane Müdürü Ömer K.’nın dün sabah tersanede otomobilinin içerisinde uğradığı silahlı saldırı düzenlenerek yaralandığını…
 9. Karşıyaka Mahallesindeki işyerinde kendini tavana asarak intihar eden genç iş insanı Mert Ç’nin intiharı ile ilgili çok yönlü araştırmanın sürdürüldüğünü..
 10. Bu hafta sonu oynanacak olan 52 Orduspor FK ve tüm profosyonel lig maçlarının ileri tarihe ertelendiğini.
 11. UNUTULMASIN Kİ; KOMŞUSU AÇKEN TOK YATAN ASLA BİZDEN DEĞİLDİR…

İlginizi çekebilir

Bunları biliyor musunuz?

Bunları biliyor musunuz?

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri