Ana Sayfa Spor 7 Aralık 2021 390 Görüntüleme

Böyle Gitmez!

Lige şampiyonluk parolası ile başlayan  Mor Beyazlı ekibimiz her ne hikmetse bir türlü istikrarı yakalayamadı.

Nedense bir var bir yokları oynuyorlar..

3 Haftada toplanan 7 puan bizleri birazda olsa umutlandırmıştı ama Pazar günü Düzcespor karşısında alınan mağlubiyetle lider takımla aradaki puan farkının 10’a çıkması özellikle bu takıma gönül verenleri düşünmeye sevk etti.

52 Ordspor FK Başkanı Şükrü Bodur’u yakından tanıyan biri olarak güvendiği insandan kolay kolay vazgeçmez ama silerse tam siler, fakat görülen bir gerçek var bu Teknik heyetle işimiz kolay değil…

Hem başkan Şükrü Bodur’a hem de bu renklere gönül  veren bir avuç insana yazık oluyor.

Şimdi buradan  bazı  noktalarda bir değişimin şart olduğunu tekrar yazıyorum..

Ligin ilk yarısının tamamlanmasına 3 hafta kaldı. Sonra kısa bir araya gireceğiz ve takımlar eksik yerlerine takviyeler yaparak 2. Yarıya hazırlanacak.

Elbette 52 Orduspor FK takımının da acil noktalarına takviyeler yapacak Başkan Şükrü Bodur’un bu konuda çalışması olduğunu biliyorum.

Yani ligin ikinci yarısının biraz daha zor geçeceğine inanıyorum zaten zor bir gruptayız onun için transferler başta olmak üzere bir çok şeyi ince eleyip sık dokumalıyız.

Yine yazmak istediklerimi yazamadım ama ilk yarının son 3 haftasında bu takım 9 puan almazsa işte o zaman yandı gülüm keten helva derim yazarım…

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri