Ana Sayfa Spor 4 Kasım 2021 298 Görüntüleme

TEKNİKL HEYET VE FUTBOLCULARINA SAHİP ÇIKAN YÖNETİMDEN : KOCA YÜREKLİ SİYASET VE SPOR  ADAMLARINA TEŞEKKÜR

Peş peşe alınan kötü sonuçların ardından liderlik yarışının ve Play-Off sıralamasının gerisinde kalan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yönetim kurulu, Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki ve ekibine sahip çıktı.

Son 6 haftada galibiyet yüzü göremeyen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Teknik heyet ve futbolcularımıza güvenimiz tamdır.” denildi. Bu haftayı bay geçecek olan Mor Beyazlı ekip, 15 gün sonra deplasmanda Altındağspor ile karşılaşacak.

52 Orduspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada, artık çıkış yakalamanın vaktinin geldiği belirtirlirken, şunlara yer verildi; “31 Ekim 2021 Pazar günü, 52 Orduspor Futbol Kulübü olarak İskenderunspor A.Ş ile 3.Lig 2.Grup maçımızı “Yeni Ordu Stadyumunda yaptık. Bu güzel tesisi ilimize ve Türk sporuna kazandıran Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a 52 Orduspor Futbol Kulübü ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Yeni Ordu Stadyumunda oynadığımız ilk açılış maçımıza teşrif ederek, 52 Orduspor Futbol Kulübü ailesine destek ve güç veren Dışişleri Bakan Yardımcımız Yavuz Selim Kıran’a, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’ya, Demokrat Parti Ordu Milletvekli Cemal Enginyurt’a, AK Parti geçmiş dönem Milletvekili ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı Enver Yılmaz’a, AK Parti geçmiş dönem Ordu Milletvekilleri Sayın Oktay Çanak ve Ayhan Yılmaz’a, Ordu Adalet Komisyonu Başkanı Dr.Mesut Bilen’e, AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin’e, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci’ye, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’ye, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Genç’e, siyasi partilerimizin temsilcilerine, STK başkan ve yöneticilerine, sanayici ve iş adamlarımıza, tribünlere gelerek bizleri destekleyen bozukkale taraftar gurubumuza ve tüm sporseverlere teşekkür ederiz.

“Birlikte başaracağız”

Kendi sahamızda oyuna iyi başlamamıza rağmen, oyuncularımızın aşırı stres ve maçı kazanma arzularından dolayı ne yazık ki mağlup olduk. Üzüntülüyüz. Önümüzdeki hafta  fikstür gereği bay geçeceğiz. Sakatlarımızın  tedavileri devam etmekte olup iyileşerek Altındağ maçına hazır olacaklarını düşünüyoruz. Teknik heyet ve futbolcularımız bu arada, moral ve motivasyon olarak daha iyi hazırlanacaklardır. Artık çıkış yakalamanın zamanı gelmiştir ve bunu futbolcularımız başaracak güçtedir. Teknik heyet ve futbolcularımıza güvenimiz tamdır. Birlikte başaracağız.”

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri