Ana Sayfa Spor 7 Haziran 2021 71 Görüntüleme

TEKNİK HEYET KONUSUNU AÇIKLIĞA KAVUŞTURAN BAŞKAN BODUR: BİR KAÇ TEKNİK DİREKTÖR İLE GÖRÜŞTÜK GÖRÜŞMELERİMİZ DEVAM EDİYOR.

Çarşamba günü kongresini yapacak olan 52 Orduspor Fk takımında Cumartesi günü Ordu’ya gelerek futbolcusu Hakan Yüce’nin düğün törenine katılan 52 Orduspor FK Başkanı Şükrü Bodur yönetim kuruluna alacağı isimleri büyük ölçüde netleştirdi.

Çarşamba günü kongresini yapacak olan 52 Orduspor Fk takımında Cumartesi günü Ordu’ya gelerek futbolcusu Hakan Yüce’nin düğün törenine katılan 52 Orduspor FK Başkanı Şükrü Bodur yönetim kuruluna alacağı isimleri büyük ölçüde netleştirdi.

Pazar gününü kulüp binasında yönetim kurulundaki isimlerle geçiren Başkan Bodur, sosyal medyada yer alan Teknik Direktör belirlendi açıklamalarının doğru olmadığını ancak bir çok isim ile görüşmelerin devam ettiğini söyleyerek “önceliğimiz Teknik Direktörümüz belirlemek sonra transfer konularını masaya yatırmaktır” dedi.

Kongre sonrası Teknik heyetin belirlenmesinden sonra yeni sezon öncesinde takımda iskeleti korumak istiyor. Başkan Bodur yönetim olarak önce transfer komitesini belirlemek sonra iç transferde en az 7-8 oyuncuyla sözleşme yenileyip, ardından dış transfer görüşmelerine başlamanın hesaplarını yapıyor.

52 Orduspor FK’da 9 Haziran 2021 Çarşamba günü yapılacak kongre sonrasında yeni sezon çalışmaları için kolların sıvanacağı edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Teknik Direktör konusuna bir açıklama getiren Başkan Şükrü Bodur, evet bugüne kadar başta Cüneyt Tiryaki olmak üzere birkaç değerli isim ile görüşmelerimiz oldu ancak net bir anlaşma sağlayamadık görüşmelerimiz devam edecektir belki görüştüğümüz isimlerden bir belki de yeni bir isim ile anlaşabiliriz bu konuda transfer komitemizin yapacağı çalışma sonrasında yönetim kurulumuzun alacağı karar bizler için önemlidir

52 Orduspor FK’de iç transfer kapsamında sözleşmeleri devam eden golcü oyuncular Gökhan Erdöl, Şükrü Kaan Kılıçaslan’ın yanı sıra bazı futbolcularla da devam edileceği kadro dışı bırakılan kaleci Cantuğ Temel ve Hakan Yüce ile görüşmeler yapılacağı öğrenildi.

Dış transfer kapsamında Başkan Şükrü Bodur ve transfer komitesinin de görüşme halinde oldukları bazı isimleri ön plana çıkardığı ve bu oyuncuları anlaşılacak hocaya sunacakları kaydedildi.

Bu sezon mutlaka şampiyon olmak istedikelrini sözyleyen başkan Bodur geçen sezon şansızlıkların yanı sıra bizlerinde 10 yıl gibi bir Aradan sonra göreve gelmemiz nedeniyle acemilikler yaşadık artık hata yapma şansımız yok onun için taraftarlarımız endişe etmesin şampiyonluk kupasını Ordu’ya getirerek hep birlikte havaya kaldıracağız “dedi.

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri