Osgaka Responsive Wordpress Tema
Osgaka Responsive Wordpress Tema
Ana Sayfa Spor 10 Eylül 2021 22 Görüntüleme

TARAFTARLARDAN SPORSEVERLERE ÇAĞRI BİZ MOR BEYAZLI RENKLERE SEVDALIYIZ

Yarın 19 Eylül stadyumunda  68 Aksaray Belediyespor ile karşılaşacak olan 52 Orduspor FK takımı yönetim Teknik Heyet ve takım kaptanı düzenlenen yemekte bir araya gelerek sporseverlere birlik beraberlik çağrısı yaptılar.

Ligin ilk haftasında  Kuşadasıspor deplasmanında son saniyelerde yediği  golle 2 puan kaçırarak  beraberlikle başlayan 52 Orduspor FK’da 68 Aksaray Belediyespor maçı öncesinde sporseverleri tribünlere davet ederek birlik beraberlik çağrısı yapıldı.

BAKTAŞLAR Restaurantta düzenlenen organizasyona yöneticiler Akın Şahin, Doğan Deniz, İdari Menajer Berk Karamustafaoğlu, Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki, kaptan Gökhan Erdöl, amigolar Zeki Altunbaş, Murat Aydın, Zafer Çetinkaya ve taraftarlar katıldı.

“Taraftarımızla bu akşam saatlerinde  bir aradayız. Başkanımız Şükrü Bodur’un isteği doğrultusunda yönetim kurulu üyelerimiz Akın Şahin ve Doğan Deniz, Teknik Direktörümüz Cüneyt Tiryaki, takım kaptanımız Gökhan Erdöl, İdari Menajerimiz Berk Karamustafaoğlu ile taraftarlarımız Cumartesi günü oynayacağımız ilk müsabaka öncesinde bir araya gelerek takımın gerçek sahibi  taraftarlarımızın yanımızda olmasını istedik, yanımızda olduğunuz için sizlere teşekkür ederiz.”

Yemekte konuşan  Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki ve Gökhan Erdöl, zorlu karşılaşma öncesi taraftarlardan destek isteyerek sonuç ne olursa olsun hakemin bitiş düdğüne kadar bizleri destekleyin yanımızda olun diyerek bu sene şampiyonluk kupasını birlikte kaldırmak istediklerini söylediler.

Yemekte bir konuşma yapan 52 Orduspor amigosu Zeki Altunbaş, “Ordu’nun her takımının yeri bizim için ayrı. 1.5 yılın ardından  52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Cumartesi günü 19 Eylül stadyumunda oynayacağı Aksaray maçında tribündeki yerimizi alacağız. Tüm taraftarlarımızı ve Ordu halkını Cumartesi günü 19 Eylül Stadyumu’na bekliyoruz. İnşallah sahamızdaki ilk karşılaşmada 3 puanı alacağız” dedi.

Curva Fidangör Taraftar Grubu lideri Zafer Çetinkaya ise sadece 68 Aksaray Belediyespor değil, sezon boyunca takımın yanında olacaklarını ve destek vereceklerini söyledi.

Genç Taraftarlar Grubu Lideri Murat Aydın ise bizler Mor Beyaz renklerle büyüdük kavga değil sevgi ve barış içinde takımlarımızı destekleyelim diyerek tüm sporseverleri maça davet etti.

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri