Ana Sayfa Ordu Haber 27 Mayıs 2022 39 Görüntüleme

Ordu’da Altınordu Ziraat Odası yumurtanın kolisini 30 TL’ye düşürdü

Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça, gıdada yaşanan fiyat artışı nedeniyle üreticiden-tüketiciye aracısız Altınordu Ziraat Odasında temel tüketim maddeleri ile buluşturduklarını söyledi.
Gıda da yaşanan fiyat artışlarına yönelik, üreticiden-tüketiciye aracısız Altınordu Ziraat Odasından vatandaşlara bir hizmet daha olduğunu söyleyen Altınordu Ziraat Odası Başkanı Akça, 30’lu bir koli yumurtanın 30 TL olduğunu ifade etti.
“UYGUN FİYATLARDA TÜKETİCİYLE BULUŞTURUYORUZ”“Bölgede hem organik hem de gezen tavuk yumurtası üretimi yapılıyor” diyen Başkan Akça, “Ordu Büyükşehir Belediyemiz de önemli katkılar sunuyor. Bizlerde vatandaşlarımıza hayat pahalılığı döneminde uygun şartlarda ürün tedarik edebilmek için üreticiden-tüketiciye ürün tedariki anlamında çalışmalar yapıyoruz. Bunlardan bir tanesi de yumurta. Aracısız olarak ürünleri üreticiden alıp, uygun fiyatlarda tüketiciyle buluşturuyoruz. Hem üreteni hem de tüketeni memnun etmeye çalışıyoruz. Bu hizmetin yanında birçok ziraat odasının ürettiği özellikle gıda olarak kullanılacak temel tüketim maddelerini Altınordu Ziraat Odamızda tüketicimizin hizmetine sunuyoruz. Hem üreticiyi hem de tüketiciyi memnun edecek fiyatlarla iki tarafın buluşmasını sağlıyoruz” diye konuştu.

“Üreticilerimize ve tüketicilerimize ziraat odalarını tercih etmeleri konusunda çağrıda bulunmak istiyorum” diyen Akça, “İnşallah bu ürünlerin sayısı artar ve hem Ordulu vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş oluruz hem de üretim yapan üreticilerimizin geçimini sağlamasına katkıda bulunuruz” dedi.

İlginizi çekebilir

TARIMDA MİSAFİRLER AĞIRDI

TARIMDA MİSAFİRLER AĞIRDI

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri