Osgaka Responsive Wordpress Tema
Osgaka Responsive Wordpress Tema
Ana Sayfa Spor 18 Ekim 2021 82 Görüntüleme

MOR BEYAZLILARDA BERABERLİKLER SERİSİ BOZULMADI FINDIK DALDA TEKLEME ORDU’DAN 3 PUAN BEKLEME!

Stad:19 Eylül Hakemler: Melis Özçiğdem (xx) Fatih Söyler(xx) Mustafa Han(xx) 52

ORDUSPORFK: Hasan (xx) Taner(xx) Sinan(xx) Emre(xx) Ömer(xx) Sergen(xx) Özgen(xx( Doğancan(x) Mehmet(x) Şükrü(x) Gökhan(x)

BAYRAMPAŞASPOR AŞ: Mehmet(xx) Mustafa Kutay(xx)Erkam(xx) Mustafa(xx) Burak(xx) Musa(xx)Abdülsamet(xx)Tolga(xx) Uğur(xx) Kaan(xx) Yusuf(xx)

Gol:YOK Konuk takımın vuruşu ile başlayan karşılaşmada ev sahibi takım ilk 45 dakikada yakaladığı sayısız fırsatları biraz beceriksizlik birazda şansızlık nedeniyle gole çeviremeyince ilk yarı konuk takımın istediği gibi 0-0 tamamlandı. Şimdi sizlere ilk 45 dakikanın kısa bir özetini yapalım. 52 Orduspor FK sahaya Çarşamba günü Iğdırspor karşısında sahada yer alan futbolcularla çıktı. Mor Beyazlı ekip ilk yarıda rakip kaleye üstünlük kurması konul takımın kendi yarı alanını terk etmesinden kaynaklanıyordu. Açık ve net konuşmak gerekirse ev sahibi takımın üstün gözüktüğü ilk 45 dakikada net bir gol pozisyonu yoktu. İkinci45 dakikaya Mehmet Atik’in yerine Gökhan Özer’i sahaya süren Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’de futbolcular gibi formsuzdu. Doğancan’a 65 dakika tahammül etmesi Muzaffer Kahraman’ı son 8 dakikada sahaya sürmesi kısacası bizler gibi kenarda oyunu seyretmesi bizdeki puanını düşürdü. Dost acı ama gerçeği söyler. İkisi deplasmanda ikisi içerde oynanan 4 haftada alınan 4 puanla bu takım zirve yolunda çok önemli avantaj kaybetmiştir. Haftaya 13 puanla 2. Sırada giren Mor Beyazlı ekibimiz İskenderunsporun 3- 0 Yeşilyurt Belediye’nin 2-1 galibiyetiyle puanlarını 15’e çıkartmasıyla puan cetvelinde 4. Sıraya gerilememiz sanırım bir şeylerin işaretidir. Elbette daha ligin 8. Haftasındayız ama görünen bir gerçek var ki oda bizim kaçırdığımız avantajlar sonrası geriden gelen takımların bizden üst sıralara tırmanması. Yönetim kurulunun bir an önce radikal kararlar alarak teknik heyetten detaylı bir rapor isteyerek takımın durumunu sorgulaması gerekir. Çünkü bu takıma çok büyük emekler veren hiçbir maddi manevi destekten kaçınmayan Başkan Şükrü Bodur böyle bir takımı izlemeyi hak etmiyor. Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki bu takımın tüm transferlerinden olduğu gibi takımın bugünkü durumundan da sorumludur. Bir an önce takımı toparlayarak Cuma günü deplasmanda oynanacak olan Elazığ Karakoca spor karşısına hazırlayarak 3 puanlı günleri tekrar yaşatması gerekir.

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri