Ana Sayfa Spor 8 Haziran 2021 43 Görüntüleme

GALATASARAY FUTBOL OKULU SAHAYA İNDİ.. MAKSAT TÜRK FUTBOLUNA BİREYLER KAZANDIRMAK

Ordu Galatasaray Futbol Okulu (Galataspor), uzun bir aradan sonra sezonu açarak antrenmanlarına start verdi.

Son yıllarda yetiştirdiği sporcularla dikkat çeken Ordu Galatasaray Futbol Okulu, Pandemi döneminde faaliyetlerine ara vermişti. Normalleşme kapsamında futbol okullarına izin verilmesiyle Sarı Kırmızılılar, tekrar sahaya indi.

“Kişilikli sporcular yetiştiriyoruz”

Antrenör Gökmen Yavuz, “Pandemiden dolayı uzun süreden bu yana sporcularımızdan ayrı kalmıştık. Normalleşme kapsamında yeniden çalışmalarımıza başladık. Futbol okulumuza ilgi güzel. Ordu futbolunda 8 yıldır doğru adım atarak, doğru çalışarak ve emin adımlarla ilerleyerek tüm yaş kategorilerinde liglere damga vurmayı başardık. Bunda daha önce Galatasaray’ın altyapısına oyuncular göndermemiz ve sporcularımıza ekstra önem göstermemizin etkisi var. Yetiştirdiğimiz sporcularımız Türk futbolunun bir çok kulüplerinde. Ordu’nun futbol markası Ordu Galatasaray Futbol Okulu başarılarını sürdürmeye devam edecek. Ben ve ekibim doğru çalışma programları sabır ve azimle daha büyük işler başaracağız. İlk önceliğimiz topluma kaliteli bireyler kazandırmak ve Türk futboluna kişilikli sporcular yetiştirmek. Bunu da yapacak deneyim ve güce sahip olan kulübümüz, her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Kayıtlarımız sürüyor” dedi.

Ordu Galatasaray Futbol Okulu, Antrenör Gökmen Yavuz ve başarılı teknik ekibin önderliğinde sahaya inerek ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri