Ana Sayfa Bunları Biliyormusunuz ? 12 Kasım 2021 263 Görüntüleme

Bunları Biliyormusunuz ?

Vali Tuncay Sonel’in tayinini bekleyenlerin bu kışı da tombala çekerek bekleyerek geçireceklerini… Belde Evlerde paraların ödenmesiyle yapılan anlaşma sonrası OBB Başkanı Dr. M. Hilmi Güler’in Durugöl ile ilgili iddialar nokta koyarak ben başkan olduğum sürece “DURUGÖL DURU” kalacaktır açıklamasının endişeli bekleyişte olan vatandaşların yüreklerine su serptiğini..
“VR ALTINORDU” Projesini hayata geçirerek farklılık yaratan Altınordu belediye Başkanı Aşkın Tören’in hazırlattığı sürpriz projelerini yakında Ordulu hemşerilerine açıklayacağını..
OYAK Şirketler Grubu tarafından satın alınan SAĞRA’nın Ordu’da telefonlara cevap verecek yetkilisinin bulunmadığını..
Muhtar evini 3 bine yakın topladığı kitaplarla Kütüphaneye çeviren Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Nazım Felek’in örnek muhtar olduğunu..
Trafiğe kapalı caddelerde ve Kaldırmlarda sürüş yapan Bisiklet ve Motosiklet sürücülerinin tehlike saçmasını görevini yapmadan sadece seyreden yetkililere “HELAL OLSUN dediğimizi!
Masa salonlarının sıkı takibe alınması sonra özel masajların Cumhuriyet Mahallesinde 1+1 evlerde yapılmaya başlandığının iddia edildiğini..
645 ilacın olmaması nedeniyle Eczanelerde yaşanan ilaç sıkıntıları sonrası hastalara reçetede yazan ilaçların yerine alternatif ilaç verilmeye başlandığını..
Yarın Ankara’da çok önemli karşılaşmaya çıkacak olan 52 Orduspor FK takımının dün akşam Ankara’ya gelerek bugün ter idmanı yaptıktan sonra maç saatini beklemeye başladığını..
UNUTULMASIN Kİ; Kendini anlatana değil, Tarihin anlattığına LİDER denir.
DİYORUM Kİ; Kış kapıya dayandı etrafınızdaki gerçek yardıma muhtaç kendi insanlarımıza sahip çıkalım ….

İlginizi çekebilir

Bunları Biliyor musunuz?

Bunları Biliyor musunuz?

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri