Ana Sayfa Bunları Biliyormusunuz ? 8 Kasım 2021 170 Görüntüleme

Bunları Biliyormusunuz ?

Şu an okuduğunuz köşenin Ordu’da en çok okunan ve merak uyandıran köşe olduğunu…
OBB’nin gelenek hale getirdiği ve vatandaşlar tarafından olumlu karşılanan kış günlerinde SICAK ÇORBA ikramının yeniden başlayacağını..
AK Partinin en başarılı Milletvekilinin Metin Gündoğdu oturduğu şekerleme yaparak uyumayı seven Milletvekili ise Dr. Şenel Yediyıldız olduğunu…
DP Milletvekili Cemal Enginyurt’tan Kaymakam bizlerle ilgilendiği için görevden alındı diyerek tepkisini koyarak ATATÜRKÇÜ kaymakama destek paylaşımında bulunduğunu..
Seçim çalışmaları sessiz ve derinden devam eden OTSO seçimlerinde Fındık değirmeninde toplantılar yaparak ayar vermeye çalışanların ayarlarını gözden geçirmeleri gerektiğini..
Uyuşturucuya geçit vermemekte kararlı olan Emniyet Müdürlüğü NARKOTİM ekiplerinin yaptıkları operasyonda içici ve satıcı oldukları iddiasıyla 17 gözaltı yaparak alkışı hak ettiklerini..
Çocukluğumuzun gazete satıcısı Belediye emeklisi çay ocağı işletmecisi Kadir Gündüz ağabeyimizin de geçirdiği rahatsızlık sonrası hakkın rahmetine kavuşarak sevenlerini üzdüğünü..
Büyükşehir Belediyesi İmar Komisyon Başkanı Aşkın Baş ve A takan Kılıç’ın Ordu Üniversitesi PDR öğrencileri ile etkinlikte bir araya gelerek hoş vakit geçirdiklerini..
Kızılay haftası etkinlikleri kapsamında çok önemli sosyal etkinliklere imza atan Ordu Kızılay Şube başkanı Birnur Fatma Engnyurt ve arkadaşlarının alkışı hak ettiklerini..
OTSO eski meclis başkanı Ufuk Ünal’ın geleneksel sabah kahvaltılarına unutulan isimlerin yerine yeni isimlerin eklendiğini..
Eski Başbakan Mesut Yılmaz için vefatının 1. Yıl devriyesi nedeniyle Ordu’da eski Anaplıların mevlit okuttuktan sonra balıkçıda bir araya gelerek eski günleri yad ettiklerini..
Fenerbahçe’nin Avrupa kupalarındaki 3-0 lık galibiyeti sonrası SMMMO Başkanı Bahadır Baş’ın yürüyüşü ve sağa sola bakışının 360 derece değiştiğini..
Haftayı maç yapmadan BAY geçiren 52 Orduspor FK takımında sakat futbolcuların iyileşmesiyle yüzlerin gülmeye başlayarak antrenmanların neşeli geçmeye başladığını..

İlginizi çekebilir

Bunları Biliyor musunuz?

Bunları Biliyor musunuz?

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri