Osgaka Responsive Wordpress Tema
Osgaka Responsive Wordpress Tema
Ana Sayfa Bunları Biliyormusunuz ? 25 Ekim 2021 71 Görüntüleme

Bunları Biliyormusunuz ?

OBB Kurucu Başkanı Enver Yılmaz’ın AK Partinin yenin vitrininde yer alacak isimlerin arasında olduğunu…

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in en büyük hayalleri arasında yer alan “Ordu kıyısına akvaryum” Projesi çalışmalarının titizlikle devam ettiğini…

ODTÜ kökenli Emniyet Müdürümüz Doğu Ateş’in Ordu’nunTürkiye’nin en huzurlu illerinin başında gelmesindeki en büyük projemiz “Polis vatandaş yakınlaşmasını ve güven” olduğu mesajını verdiğini..

ODÜ Rektörü Prof.Dr. Ali Akdoğan’ın enerjisi ve performansı sayesinde ORDU ÜNİVERSİTESİNİN Türkiye sıralamasında 100 üniversiteyi geride bırakmaya yeterli olduğunu..

Yaptığı gaflar ile Türkiye gündemine damga vuran AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız’ın, fındık konusunda çok konuşulacak ve tartışılacak bir açıklama yaparak, “Ordulular fındığın fiyatını yükselttikçe Ordu’nun fındığına zarar veriyoruz. Bunu açık söyleyeyim.” Diyerek yeni bir GAFA imza atarak tüm tepkileri üzerine çektiğini..

Ordu sosyal hayatına geçmişte damga vuran değerlerimizden merhum Gazeteci Ağabeyimiz Berat Yurdakul’un oğlu Fırat Çağlayan Yurdakul’un Anadolu Ajansı Görsel haberler Yayın Yönetmeni olarak yeni görevine atanması gurur kaynağımız olduğunu…

Küçük bir not iki kişi arasını bozmaya çalışanlara bu işten vazgeçin o adresten siz ekmek çıkmaz.

UNUTULMASIN Kİ; Kılavuzu KARGA olanın BURNU kokudan kurtulmazmış!

Açılışı yapılan Yeni Stadyuma 19 Eylül veya 19 Eylül ATATÜRK Stadyumu ismi verilmesinin istendiğini..

Kardeşler Hamamı sahibi Hamamcı Hacı’nın elden ayaktan düşmesi sonrası hanımı tarafından eve alınmayarak geceyi hamamda geçirdiğini..

X. GÜN BUGÜN DİYENLER: Etme Bulma Dünyasında yaşadığımızı unutmayalım…

İlginizi çekebilir

Bunları Biliyor musunuz?

Bunları Biliyor musunuz?

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri