Ana Sayfa Bunları Biliyormusunuz ? 14 Haziran 2021 62 Görüntüleme

Bunları Biliyor Musunuz ?

OBB Başkanı Dr. M. Hilmi Güler ile valimiz Tuncay Sonel’in Ordu’yu geleceğe hazırlamak için “Ağabey-Kardeş” ilişkisi ile hareket ederek diğer şehirlere örnek olduklarını..

 

Altınordu Belediyesinin Osmanpaşa caddesindeki hazırlatmış olduğu projesine başlayacağı zamanın esnaflar tarafından merak edildiğini..

 

36 Yıldan beri Gülyalı Belediyesinin uhdesinde olan ancak hiçbir yatırım yapılmayarak kaderine terk edilen balıkçı barınağının Gülyalı Belediyesinden alınarak İl Tarım ve Orman Müdürlüğü uhdesine verilmesinin doğru ve yerinde bir karar olduğunu..

 

Son günlerde katıldığı TV programlarında yaptığı samimi açıklamalar ile gündem yaratan DP Milletvekili Cemal Enginyurt’un bugün Ordu’da esnaf ve dost ziyaretlerinde bulunarak Fındık konularında sohbet edeceğini..

 

NE GARİP DEĞİL Mİ; ORDU’DA HERKES ŞAİR HERKES YAZAR SONRADA EKMEK ARASI KAŞAR OLUYOR…

 

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ UYUMA: Gazetelerde yazılanları dikkate almıyorsun senin dershaneye giden çocuğun yok mu?

 

MERAK EDİYORUM; Büyükşehir Bünyesinde görev yapan Kent konseyi yönetim kurulunun göreve başladığı günden bugüne kadar ORDU için hangi somut projeyi ortaya koymuşlar…

 

X.Yaklaşan Kurban bayramında Kurban Bağışlarınızı kötü niyetli vakıf ve cemaatler yerine MEHMETÇİK VAKFINA bağışlayın…

 

SOKAKLARI İSTİLA EDEREK TEHLİKE YARATAN BAŞIBOŞ KÖPEKLERİ GÖRMEZDEN GELEN YETKİLİLERİ İNŞALLAH O KÖPEKLER ISIRDIĞI GÜNLERİ GÖRÜRÜZ.!!!

İlginizi çekebilir

Bunları Biliyor musunuz

Bunları Biliyor musunuz

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri