Ana Sayfa Bunları Biliyormusunuz ? 11 Haziran 2021 70 Görüntüleme

Bunları Biliyor Musunuz ?

Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’ın mecliste yaptığı Fındık fiyatını kısa süre içinde açıklayacağız sözlerinin üreticiler arasında memnuniyet yarattığını..

Valimiz TuncaySonel’in özel çabaları ve girişimleriyle Ordu’da 1 yıl içinde Devlet Vatandaş iş birliği ile 40 okul yapımı için protokol imzalandığını..

Dün esnaf ziyaretlerinde bulunan Valimiz Tuncay Sonel’in Derin Balık çalışanları tarafından kahvaltıya davet edilerek çok büyük bir hayır işlemeye vesile olması ardından “bu kahvaltı bana 25bin liraya mal oldu Paris’te bile bu kadar pahalı değil” diyerek espri yaparak tedavi ihtiyacı olan bir çocuğumuzun tedavilerinde yardımcı olduğunu…

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Adem Atik, CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in iddiaları nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada, MUSTAFA’NIN ADI GÜZEL, SÖZÜ YALAN! Diyerek MEVLANANIN  “Suskunluğum asaletimdendir.Her lafa verilecek bir cevabım var.Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?” sözü ile cevap verdiğini..

Son günlerde ORDU üzerine oyun oynayarak gündemi değiştirmek isteyenlerin maskelerinin yakında düşeceğini…

Bir süre önce emekli olan vali Yardımcımız Ekrem Ballı gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak gazetemiz çalışanları ile bir süre sohbet ederek Ordu benim için çok özel bir şehir mesajı verdiğini..

NE GÜZEL: Bizimde Artık İstanbul’da yaşayan Bir BASIN SÖZCÜMÜZ var…

52 Orduspor FK Başkanı Şükrü Bodur Kongre sonrası ilk iş olarak Teknik heyetini belirledikten sonra transfer çalışmalarına başladıklarını söyleyerek kongrede verdiğimiz şampiyonluk sözü için hata yapmadan birlik beraberlik içinde arkadaşlarımızla çalışıyoruz dediğini..

Günün Sözü: ORDU ÜNYE KARDEŞTİR ARAYA NİFAK SOKANLAR KALLEŞTİR..

İlginizi çekebilir

Bunları biliyor musunuz?

Bunları biliyor musunuz?

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri