Ana Sayfa Bunları Biliyormusunuz ? 10 Haziran 2021 81 Görüntüleme

Bunları Biliyor Musunuz?

Valimiz Tuncay Sonel’in büyük uğraş verdiği sürpriz bir projede sona gelindiğini ve bugün makamında yapacağı görüşmeler sonrası yeni yol haritasının belirleneceğini...

Valimiz Tuncay Sonel’in büyük uğraş verdiği sürpriz bir projede sona gelindiğini ve bugün makamında yapacağı görüşmeler sonrası yeni yol haritasının belirleneceğini…

Vaka sayılarındaki azalmalar sonrası rehavete kapılamayalım açıklamasın yapan Valimiz Tuncay Sonel’in  Aşı sırası gelen vatandaşlarımıza mutlaka aşılarınız yaptırın çağrısı yaptığını..

Vatandaş ve Esnaf sohbet ziyaretine çıkan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e vatandaşların yolunu keserek Pandem döneminde gösterdiği yakın ilgi nedeniyle teşekkür ettiklerini..

Geçtiğimiz günlerde Ordu’ya gelerek bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’ndan kendisi ile yakından ilgilenen AK Parti İl Başkanı Halit  Tomakin’e teşekkür ettiğini..

Ordu eski valilerimizden Ordu Giresun Havalimanının mimarı Mustafa Malay’ın İstanbul’da ki evinde Alzheimer tedavisinin devam ettiğini ve sağlık durumunun iyiye gittiğini..

Havaların ısınması ile başlayan deniz mevsimi nedeniyle boğulma olaylarının gündeme gelmesi nedeniyle yetkililerin önlem alması gerektiğini..

Dün gerçekleşen 52 Orduspor FK kongresinde Başkan Şükrü Bodur’ın sporseverlerden şampiyonluk yolunda sadece destek istediğini..

Güzel bir havada ve centilmenlik içinde gerçekleşen ASKF Genel Başkanlığı seçimini Metin Kır arkadaşımızın kazandığını…

Ordu ve Orduspor sevdalısı arkadaşımız Cemal Köse’nin dün geçirdiği kalp krizi sonrası genç yaşta hayatını kaybederek sevenlerini üzdüğünü..

Ne Gariptir ki; Bu şehirde yaşamasını hak etmeyenler birlikte bizlerde yaşıyoruz…

İlginizi çekebilir

Bunları Biliyor musunuz?

Bunları Biliyor musunuz?

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri