Ana Sayfa Bunları Biliyormusunuz ? 24 Kasım 2021 235 Görüntüleme

Bubları Biliyormusunuz ?

Öğretmenlerimizi unutmanın mümkün olmadığını söyleyen Vali Tuncay Sonel’in, ”Öğretmen Cevheri Ortaya Çıkaran Kişidir” diyerek övgü yağdırdığını..

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler’in çocuklara verdiği önemi onlara her ilçede yapımına başladıkları Oyun parkı projesi sözü ile belli ettiğini..

Kızılay Şube Başkanı Birnur Fatma Enginyurt’un Kızılay’ın elinde kan stoklarının tükendiğini ihtiyaçlara ancak takas yolu cevap verebildiklerini söyleyerek duyarlı vatandaşlarımızı kan bağışına destek vermeye çağırdığını..

Dün yağan yağmur bir kere daha Altınordu ilçesinde yer altı yapı çalışmalarının gözden geçirilmesini hatırlattığını…

Gezi denildiği zaman para sorunu olmayan OTSO’nun 29 Ekim CUMHURİYET BAYRAMI 10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA gününde olduğu gibi,Bizleri bugünlere getiren fedakar ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜNÜDE bütçeleri olmadığı bahanesi ile  iki  telefon mesajı ile kutlamasına bir anlam verilemediğini..

Şehrimizin çok önemli eski esnaflarından hayırsever kimliği ile tanıdığımız değerli büyüğümüz Şahap Şahin’in kayınpederi. Hacı Ömer Yalçın amcamızın vefat etmesi sevenleri tarafından üzüntü yarattığını..

Ordu Emniyet Müdürlüğü NARKOTİM ekiplerinin Ordu genelinde çok sayıda ECSTASY ve Esrar ele geçirerek çok önemli operasyona imza attıklarını..

DİYORUM Kİ; Bugün sığındığın limana senden öncede çok sığınan vardı ama bugün MEFTA oldular…

SORUYORUM: Seni 15 Temmuz öncesi müdavimi olduğun maklubeli Cemaat sohbet toplantılarına kim gönderdi…

KİM DEMİŞ PARA YOK DİYE: Akşamları kafeler yeme içme yerleri dahil Bar ve meyhanelerde boş yer yok…

19 Eylül Stadyumunda geçtiğimiz haftalarda OBB Kurucu başkanı Enver Yılmaz ve52 Orduspor FK Başkanı Şükrü Bodur’a tempo halinde küfür edenlerin tespir edilerek haklarında dava açılacağını..

İlginizi çekebilir

Bunları Biliyor musunuz?

Bunları Biliyor musunuz?

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri