Osgaka Responsive Wordpress Tema
Osgaka Responsive Wordpress Tema
Ana Sayfa Spor 15 Ekim 2021 74 Görüntüleme

BERABERLİKLER TAKIMI OLDUK.

52 Orduspor FK Başkanı Şükrü Bodur sezon sonu 74 puanla şampiyon oluruz açıklaması yaparken maç başı ortalama 2 puan hedefini koymuştu.

Elbette maç başı ortalama 2 puan hedefimiz tutarsa şampiyon oluruz sözü bizlere inandırıcı gelmişti çünkü sezon başında yapılan transferlerin işareti bunu gösteriyordu.

Fakat ne gariptir ki yapılan transferlerin 4-5’i dışında hala bu ligde şampiyonluğa oynayacak bir takım futbolcusu olmadığını hep birlikte görmeye başladık.

Son 3 haftada çok büyük avantaj kaybettik en azından 7puanla ayrılacağımız karşılaşmalardan 3 puanla ayrılarak diğer takımlardan bir farkımızın olmadığını gördük.

Dost acı ama gerçeği söylermiş.

Hesap ortada, oynadığımız 7 karşılaşmada 4 galibiyet 3 beraberlik almışız rakip kalelere 10 gol atarken 7 golü kalemizde görmüşüz. Ligin tepesiyle oynuyoruz berabere orta sırasıyla oynuyoruz berabere son sıradaki 2 puanlı takımla oynuyoruz berabere buradan sormak isterim biz hangi takımı yeneceğiz …

Grubumuzda Kuşadaspor,İskenderunspor, Iğdırspor,Düzcespor,68 Aksarayspor takımlarının zirve yarışında olduklarını biliyoruz.

Şimdi burada Yönetim Kurulunun toplanarak radikal kararlar alması lazım çünkü kaçan puanlar geri gelmez. Çok açık ve net söylüyorum karamsar değilim ama bu gidişten de memnun değilim.

Teknik heyetin hiçbir mazereti kabul edilemez sezon öncesi istedikleri transferleri yaptırdılar, biran önce takıma kazanma ruhunu aşılamaları lazım yoksa bu 2-3 maç sonra farklı şeyler düşünülmeli…

Şimdi bana diyeceksiniz ki henüz çok erken kaçan bir şey yok “sakın demeyin” biz önlemimizi alalım ki yarın ah vah demeyelim…

Biz işimize bakalım sezon sonunda ipi göğüsleyen takım olalım.

İlginizi çekebilir

AKADEMİDE ORDUSPOR FIRTINASI

AKADEMİDE ORDUSPOR FIRTINASI

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri