Osgaka Responsive Wordpress Tema
Ana Sayfa Yazarlar 25.10.2021 94 Görüntüleme
Temel AŞAR

Hayat ne uzun ne kısa sadece yaşadığın gün kadardır.

Başkan Tören ve Altınordu…

Ordu’da yaşamak ne kadar güzelse Altınordu’yu konuşmakta o kadar önemlidir.…

Sizce de en güzeli ve anlamlısı yaşarken konuşmak değil mi?

Bence öyle..

Onun için Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören ile sohbetimizde  kısa bir Altınordu  yolculuğu yaptık.

Başkan Tören’i aslında biraz yorgun ama ilk günkü gibi heyecanlı gördüm.

Koltuklarımızdan kalktık yan tarafta  masanın üzerine sıralamış yapılan ve devam eden projeleri..

Samimi söylüyorum projeleri görünce heyecanlandım…

Borç almadan borç ödeyerek yapılan ve devam eden projelerin tamamlandığında bir şeyin değil Altınordu’da çok şeylerin değişeceği inancım arttı.

Başkan Tören projeleri gösterip detaylarını anlatırken heyecanını saklamadan gururla anlatıyordu.

Elbette kolay değildi borç içinde bir belediyeyi teslim almak geleceğe proje hazırlamak yoksa vatandaş “kendine güvenmiyorsan niye aday oldun Başkan seçildin “diyerek bahane dinlemez…

Şimdi sizlere buradan projeleri tek tek anlatıp yazmaya kalksam inan ın ki günler sürer zaten Başkan Tören yakın zaman içinde bir basın toplantısı düzenleyerek projelerini Ordulu hemşerilerimizle paylaşacak..

İsterseniz küçük bir tüyo vereyim Başkan Tören’in beklide rüyalarımı süsleyen dediği sürpriz projesi sadece Altınordu’nun değil 19 ilçenin örnek alacağı ALTIN PROJESİ olarak tarihe geçecektir.

Sohbetimizin arasına biraz siyaset biraz spor sıkıştıralım istedim.

Başkan Tören siyaseti hizmet yolu gördüğü için seçtiğini söyleyerek “bugüne kadar pişmanlık duyduğum hiçbir adımı atmadım atmam” diyerek “Cenab-ı Allah’ım bizlere hangi makamı uygun görürse biz o görevin hizmetkarı oluruz” diyerek bazı sokak söylentilerine de cevap vermiş oldu.

Spor dediğimizde elbette konu Orduspor ama canını sıkıyor bu şehrin bölünmüş olması bir takım etrafında birleşme sağlansa bizde keyifle o takımıza sahip çıksak diye içerlemiyor değil.Kısacası Ordu’da tek ORDUSPOR olmalı diyerek bizlere bu konuda ne düşerse yapmaya hazırız mesajını veriyordu.

Elbette sohbetimiz bu kadar değildi ama yazılması gerekenleri paylaştım. Güzel bir sohbet oldu demek ki bazen arayı uzatmamak gerekiyormuş…

İlginizi çekebilir

Olmayacak Duaya Amin

Olmayacak Duaya Amin

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri