Ana Sayfa Ordu Haber 11 Haziran 2021 50 Görüntüleme

BAŞKAN TOMAKİN’DEN İFTİRA VE DEDİKODULARA SERT CEVAP; KENDİ EVLERİ PİSLİKTEN GEÇİLMİYOR BİZE LAF ATMAYA KALKIYOR

AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, CHP Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in yine yalan ve varsayımlarla dolu açıklamaları üzerine yaptığı açıklamada , “bu Milletvekili arkadaşımız hemen her gün her konuda Genel başkanı gibi tamamen yalandan beslenen  varsayımlarla açıklamalarda bulunan bu zata cevap vermek muhatap olmak bile bizi incitir ,ancak açıklamaları kamuoyuna mal olunca , zaruret hasıl oluyor” dedi. Başkan Tomakin, AK PARTİ ‘de adayların nasıl belirlendiği bellidir, kriterler bellidir, ehliyet , liyakat  gönüllere hitap eden adaylar tercih edilir ve halkımızın takdirine sunulur. 31 Mart’ta da görüldü ki, halkımız teveccühünü AK PARTİ’den yana kullandı. Bu zat zannediyor ki, kendi Partilerindeki taht savaşları ,  kavgalar,  AK PARTİ’de var, heyhat ,AK PARTİ dimdik ayaktadır, Liderinin etrafında kenetlenmiş, Genel Başkanından , Sandık Kurulundaki üyesine kadar  birlik ve beraberlik içinde, sessiz devrimlerini yapmaya ,destanlar yazmaya ,milletine hizmetkar olmaya devem ediyor dedi.

AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, CHP Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in yine yalan ve varsayımlarla dolu açıklamaları üzerine yaptığı açıklamada , “bu Milletvekili arkadaşımız hemen her gün her konuda Genel başkanı gibi tamamen yalandan beslenen  varsayımlarla açıklamalarda bulunan bu zata cevap vermek muhatap olmak bile bizi incitir ,ancak açıklamaları kamuoyuna mal olunca , zaruret hasıl oluyor” dedi.

Başkan Tomakin, AK PARTİ ‘de adayların nasıl belirlendiği bellidir, kriterler bellidir, ehliyet , liyakat  gönüllere hitap eden adaylar tercih edilir ve halkımızın takdirine sunulur. 31 Mart’ta da görüldü ki, halkımız teveccühünü AK PARTİ’den yana kullandı. Bu zat zannediyor ki, kendi Partilerindeki taht savaşları ,  kavgalar,  AK PARTİ’de var, heyhat ,AK PARTİ dimdik ayaktadır, Liderinin etrafında kenetlenmiş, Genel Başkanından , Sandık Kurulundaki üyesine kadar  birlik ve beraberlik içinde, sessiz devrimlerini yapmaya ,destanlar yazmaya ,milletine hizmetkar olmaya devem ediyor dedi.

Başkan Tomakin , CHP’deki taht savaşlarını, kavgaları , taciz ve tecavüzleri sağır sultan bile duydu da , sizden tek kelime bu pislikler ile ilgili bir şey duymadık. Sizler,  9 seçim kaybetmiş, kaset oyunları ile Genel Başkan olmuş, ama, 11 yıldır Genel Başkanlık koltuğunu bırakmayan demokrasi diktatörünü görmezden geliyorsunuz, Belediyelerinizdeki beceriksizlikleriniz ve yolsuzluklarınız had safhada ,  kendi eviniz pislikten geçilmiyor, ama yalandan kim ölmüş misali zavallı bize laf atmaya kalkıyor  ifadelerini kullandı.Başkan Tomakin, Demokrasiden dem vuran CHP ve avaneleri ,seçimle iş başına gelemeyeceklerini anlayınca ,milletten umudunu kesince ,eski CHP alışkanlıkları hortladı . Milletin helal oyları ile iktidar olmuş  Genel Başkanımız ,Cumhurbaşkanımız , Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK PARTİ’yi yıkmak ve  çamur atmak için olmadık dümenlere, olmadık fırıldaklara başvurdular, önceden askere , Anayasa Mahkemesine, Cumhuriyet Başsavcılarına, Üniversitelere ,STK’lara, gazetecilere ,selam gönderip hükümeti yıkmak ve yıpratmak için açıklama yaptırırlardı, bütün denemeleri  olmadı, en son keyifle çay yudumlayarak izlediği 15 Temmuz Darbe denemeleri de olmadı, karşılarında hep güçlü Lider Recep Tayyip Erdoğan’ı ve bu aziz milleti buldular. Her denemelerinde duvara tosladılar. Şimdi ise umudunu kaçak mafya bozuntusunun açıklamalarına oradan bir şey çıkarabilir miyiz ‘e bağlamışlar. Oradan hiçbir şey çıkmaz, siz mafya bozuntusuna inanacak kadar alçalan , yalandan beslenen zavallılarsınız ifadelerini kullandı

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri