Osgaka Responsive Wordpress Tema
Ana Sayfa Kategorisiz, Ordu Haber 29 Temmuz 2021 38 Görüntüleme

Genel Başkanı Muharrem İnce, Ordu’yu Ziyaret Etti

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Allah'ın izni, milletin isteğiyle Memleket Partisi'ni iktidar yaptığımızda çay ve fındık gereken değeri alacaktır, merak etmeyin." dedi. İnce, esnaf ziyareti öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, dün Rize ve Arhavi'de sel bölgesindeki vatandaşlara "geçmiş olsun" dileklerini ilettiğini, Karadeniz'e gelmişken Ordu'yu da ziyaret etmek istediklerini söyledi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Allah’ın izni, milletin isteğiyle Memleket Partisi’ni iktidar yaptığımızda çay ve fındık gereken değeri alacaktır, merak etmeyin.” dedi.

İnce, esnaf ziyareti öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, dün Rize ve Arhavi’de sel bölgesindeki vatandaşlara “geçmiş olsun” dileklerini ilettiğini, Karadeniz‘e gelmişken Ordu‘yu da ziyaret etmek istediklerini söyledi.

 Muharrem İnce, bir gazetecinin fındık fiyatının ne kadar olması gerektiğine ilişkin sorusu üzerine, şu değerlendirmede bulundu:

“Dünyada yüzde 65’ini ürettiğimiz bir ürüne sahip çıkamıyorsak, eğer buradaki üretici bunun değerini alamıyorsa, dünyadaki çikolata fabrikalarının esiri olmuşsan sen bu ülkeyi doğru yönetemiyorsun demektir. 20 yıldır bunu yapamadılar. Yine yapamayacaklarından eminim. Allah’ın izni, milletin isteğiyle Memleket Partisi’ni iktidar yaptığımızda çay ve fındık gereken değeri alacaktır, merak etmeyin.”

“Türkiye yol geçen hanı değildir.” ifadesini de kullanan İnce, şunları kaydetti:

“Türkiye büyük bir devlettir. Komşu devlette bir sorun çıktığında, Türkiye burada insanlara yardım etmeli midir? Evet, etmelidir. ama Türkiye yol geçen hanı değildir. Türkiye’de sokakta gördüğünüz her 10 kişiden birisi mültecidir. 7-8 milyon mülteci var. Böyle bir ülke yönetilemez. Bu doğru değil.”

Muharrem İnce, daha sonra beraberindeki Genel Başkan Yardımcısı Gaye Usluer ve Ordu İl Başkanı Mahir Akdere ile Süleyman Felek ile Sırrıpaşa Caddesi’nde esnafı ziyaret etti.

İlginizi çekebilir

GÜLYALI HAMSİ’YE DOYDU

GÜLYALI HAMSİ’YE DOYDU

Tasarım | Fega Bilişim Teknolojileri